Exteriér 

Tento typ vozidla je určen především pro VIP klienty, kteří si chtějí dopřát luxus a pohodlí, ale zároveň vyžadují bezpečí a naprosté soukromí.

VIP Sprinter je do nejmenšího detailu na míru klienta.

Vozidlo je vybaveno ochrannými prvky, například má kamery, které snímají 360° okolo vozidla a záznam, ke kterému má klient přístup odkudkoliv na Zemi, si uchovávají.

Zadní část karoserie a náprava je rozšířena o 240 mm. Zadní náprava také obsahuje vzduchové odpružení pro maximální komfort.

Pohon vozidla je 4x4 a rychlostní limit činí 140 km/h.

Vozidlo obsahuje na první pohled designové prvky, které mají své praktické využití.

Například boční nerezový rám opticky snižuje vůz, ale i chrání podvozek. Zároveň je v něm ukryt elektricky výsuvný schod.

Na střeše se nacházejí solární panely pro dobíjení baterií a vzduchotechnika.

Okna jsou elektricky zamlžovací a obsahují i elektrické roletky. Vozidlo také obsahuje zařízení, díky kterému není možné odposlouchávat interiér vozidla. To vše pro maximální soukromí klienta.

Přídavné dálkové LED světla zdobí přední část vozu a pomáhají při špatných světelných podmínkách, nebo při jízdě v náročném terénu.

Kola a ráfky jsou na míru vozu, takže zvládají vysokou zátěž a extrémní terén.  

 

Interiér

Vozidlo samozřejmě obsahuje všechno základní vybavení, které byste očekávali ve VIP voze.

Například Wi-Fi, lednice na 40 l, chladící držáky sklenic, dvě chytré televize, Blu-Ray, CD přehrávač, domácí kino s reproduktory Jamo, intercom pro komunikaci s řidičem, atd.

Toto vozidlo ale obsahuje i vybavení, které není tak obvyklé pro VIP vozy.

V přední části se nachází lednice a vše určené pro zábavu. Na boku zabudovaný bar je moderně nasvícen LED světly. U každého křesla se nachází elektricky vyklápěcí stoleček a chladící držáky sklenic.

Tento prostor je také přizpůsoben pro kuřáky, takže se všude nacházejí popelníky a vozidlo obsahuje vzduchotechniku s výkonným odsáváním.

Všechna kožená křesla jsou elektricky nastavitelná a homologována dle EU. Interiér je obložen luxusním dřevem, kůží a koženkou. Vůz je uvnitř díky jeho rozšíření velice prostorný. Zadní část také obsahuje nezávislé topení.

Elektrické komponenty ve vozidle se dají ovládat tabletem, nebo mobilním telefonem. Na zdech se nacházejí i dotykové obrazovky, díky kterým lze ovládat střešní světlo, nebo komunikovat s řidičem. Nechybí ani bezdrátové nabíječky telefonů, nebo zásuvky a USB porty pro nabíjení.

U zúžených bočních elektrických dveří se nacházejí držáky deštníků s vyvedenou drenáží. Ve voze se ukrývá odpadkový koš, trezor, zařízení, které zabraňuje odposlechu a mnoho úložných prostor.

Mezi řidičem a zadní částí se elektricky otevírá přepážka (pevná a skleněná). Okna se dají elektricky zamlžit a také obsahují elektrické roletky. Soukromí v tomto voze je tím pádem maximální.

Stav vozidla a určité komponenty se dají ovládat systémem Pandora, který má klient ve svém mobilním telefonu.